ONTMOET HET TEAM

Vanuit ons hoofdkantoor in Utrecht werken wij met een klein gepassioneerd en professioneel team aan het bereiken van onze doelen! Verder werken we met ruim 600 fantastische vrijwilligers die zich belangeloos inzetten, zowel aan de ‘achterkant’ van de organisatie als aan de ‘voorkant’ bij onze programma’s en activiteiten. Maak kennis met een aantal van onze teamleden:

Margot Ende - van den Broek

Algemeen Directeur  

margot@hetvergetenkind.nl

Rene van de Camp 

Manager Programma's & Innovatie

rene@hetvergetenkind.nl

Anne de Groot

Projectmanager Vrijwilligers

annedegroot@hetvergetenkind.nl

Daphne Schreuder

Manager Concepten, Identiteit, Media & Ambassadeurs

daphne@hetvergetenkind.nl

Jaap Taal 

Relatiemanager Vermogensfondsen

jaap@hetvergetenkind.nl

Jeroen van Woudenberg

Relatiemanager Bedrijven

jeroen@hetvergetenkind.nl

Tjiska Langeland

Relatiemanager Bedrijven

tjiska@hetvergetenkind.nl

Help mee

Alleen samen kunnen we ervoor zorgen dat kwetsbare kinderen in Nederland hun verleden achter zich kunnen laten en kunnen werken aan een toekomst. Help je mee?

Doneer nu

Kom in actie

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

steunen als bedrijf

Word partner