Maak het verschil met je klanten

Een goed doel steunen als bedrijf draagt bij aan een positief imago. En het mooie is, je kan ook je klanten betrekken, zodat ook zij hun steentje bijdragen aan een betere toekomst voor vergeten kinderen.

Voor consumenten is het belangrijk dat bedrijven goede doelen steunen. Zo koopt 80% van hen liever bij een bedrijf dat een goed doel steunt, dan bij een bedrijf dat dat niet doet. Maar het allerbelangrijkste is natuurlijk dat je met je bedrijf en de hulp van je klanten ervoor kan zorgen dat vergeten kinderen weer even onbezorgd kind kunnen zijn, waardoor ze in moeilijke tijden ook fijne herinneringen maken en hun zelfvertrouwen groeit. En dat zij een stabiele woonplek krijgen met vertrouwde gezichten die voor ze zorgen. Kortom, goed voor de kinderen en goed voor je bedrijf!

Hieronder lichten we een aantal inspirerende voorbeelden uit

Een uniek product

Spelen en kinderen gaan hand in hand. Daarom ontwikkelde partner Otto Simon een 100 in 1 spellendoos. Door deze doos te kopen steun je ook Het Vergeten Kind! De spellendoos is verkrijgbaar via Top1Toys en Toys2Play.

Donatie aan de kassa

Een makkelijke manier om klanten te betrekken bij je maatschappelijke missie is om ze te vragen een klein bedrag te doneren bij het afrekenen. Prénatal zet al een aantal jaar met succes de donatieweken in.

Donateurs werven

Als mensen zich voor langere tijd aan ons binden, biedt ons dat financieel wat meer zekerheid en kunnen we zo beter kinderen helpen. Als bedrijf kun jij ons hierbij helpen. Tulp Keukens maakt kopers van een keuken, indien zij hiervoor open staan, een jaar lang donateur van Het Vergeten Kind op haar kosten.

Het Verkade Hartenhuis in de schoenenwinkels van Nelson

Chocolade in een schoenenwinkel, dat is misschien een vreemde combinatie. Maar dat het werkt bewees de gezamenlijke actie van Verkade en Nelson Schoenen eind 2023. Het chocolade Hartenhuis van Verkade was namelijk exclusief verkrijgbaar in ruim 100 Nelson winkels. Beide bedrijven zijn jarenlange partners van Het Vergeten Kind. Met hun gebundelde krachten bedachten zij een unieke actie om samen vergeten kinderen te steunen. Want schoenen + chocolade = het ideale schoencadeautje! In deze video vertellen Laura van Dam (Brand- en Marketing Manager Nelson Schoenen) en Milou de Sain (Senior Brand Manager Verkade Chocolade) hoe deze actie tot stand is gekomen.

Ook met klanten in actie komen?

Er zijn vele mogelijkheden om klanten te betrekken bij je maatschappelijke doelstellingen. Neem contact op met Jeroen van Woudenberg om vrijblijvend van gedachten te wisselen.

06 5338 9991

Scroll naar boven